Uroczystość Wigilijna 2012

W dniu 12.12.2012r. o godz. 14:00 w siedzibie Cechu odbyła się Uroczystość Wigilijna członków Cechu, w której zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście : Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno p.Zdzisław Lis, Ks. Proboszcz Andrzej Krynicki, Gł.Specjalista ds. Mediów i Publikacji p. Danuta Samek, Prezes Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie p. Edward Tomasz Połaski, Z-ca Prezesa Mazowieckiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Warszawie p. Marek Butrym, Przedstawiciel Gminy Lesznowola p.Łucja Jaworska, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy p. Danuta Świetlik, Dyrektor Spółdzielni Budowlanej w Piasecznie p. Dorota Wysoka- Jońska ,Przewodniczaca Rady Nadzorczej Spółdzielni Rzemieślniczej w Piasecznie p. Elżbieta Bandurska, Prezes Banku Spółdzielczego w Piasecznie p. Kazimierz Grabczuk , przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych w Górze Kalwarii ST.Cechu Leszek Parol wraz z Kierownik Biura p. Anną Nowicką oraz przedstawiciel Powiatowego Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Wołominie p. Dariusz Kalinowski.

W tym uroczystym dniu jeden z założycieli nowej siedziby Cechu Pan Bogusław Kubaszewski otrzymał złoty medal im. Jana Kilińskiego ? Za zasługi dla Rzemiosła Polskiego?. , Pan Bogusław Kubaszewski - członek Cechu od 1964r., od 2009r. Honorowy Członek Cechu.

Budowlaniec, sztukator, malarz. Prowadził swoje prace i remontował różne obiekty, m.in. budował Dom Aktora w Konstancinie.

Prace swoje wykonywał również na terenie całej Warszawy, m.in. w sieci sklepów jubilerskich. Zawsze solidnie, zawsze z wielkim zaangażowaniem i uznaniem.