Uroczystość Wigilijna 2011

W dniu 14.12.2011r. o godz. 12:00 w siedzibie Cechu odbyła się Uroczystość Wigilijna członków Cechu, w której zaszczycili nas swoją obecnością zaproszeni goście : Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno Zdzisław Lis, Ks. Proboszcz Dariusz Gas, Członek Zarządu Powiatu Piaseczyńskiego p. Dariusz Malarczyk wraz z Gł.Specjalistą ds. Mediów i Publikacji p. Danutą Samek, Komendant Powiatowy Policji Insp. Witold Wójcicki, Wójt Gminy Lesznowola p.Maria Jolanta Batycka ? Wąsik, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy p. Danuta Świetlik, V-ce Prezes BS w Piasecznie p.Barbara Pluta, Dyrektor BS w Piasecznie p.Danuta Lech, Dyrektor Spółdzielni Budowlanej w Piasecznie p. Dorota Wysoka- Jońska , przedstawiciele Cechu Rzemiosł Różnych w Górze Kalwarii ST.Cechu Leszek Parol wraz z Kierownikiem Biura p. Anną Nowicką oraz przedstawiciel Powiatowego Cechu Rzemiosł i Przedsiębiorczości w Wołominie p. Dariusz Kalinowski.

Dziękujemy wszystkim osobom za liczne przybycie i za jak ważną Świateczną, rodzinną atmosferę.