Spotkanie Wielkanocne Cechu 14.04.2011r.

Dnia 14 kwietnia 2011 roku, o godz. 12-ej, w siedzibie Cechu odbyło się Spotkanie Wielkanocne członków Cechu wraz z zaproszonymi gośćmi. Zaszczycili nas swoją obecnością ks. Proboszcz Dariusz Gas, V-ce Starosta Marek Gieleciński, przedstawiciel Urzędu Gminy Lesznowola p. Łucja Jaworska, Komendant Policji Sławomir Ołdakowski, Dyrektor Urzędu Pracy Danuta Świetlik, z-ca Dyrektora Urzędu Pracy Krystyna Zwolińska, Prezes Banku Spółdzielczego Kazmierz Grabczuk, Dyrektor Spółdzielni Budowlanej Dorota Wysocka-Jońska.
Podczas spotkania, ks. Proboszcz wypowiedział bardzo ważne Słowo Boże "Należy żyć i pracować w prawdzie. Za prawdę się cierpi, ale nigdy nie należy się jej bać. Prawda prędzej, czy później, zawsze wyjdzie na jaw."
Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom za przybycie i bardzo miłą, wręcz rodzinna atmosferę.

Zarząd Cechu